lišta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

lišta

Sieťový outsourcing

Sieťoví technici v NETTECH, s.r.o. majú odborné znalosti a skúsenosti potrebné na zvládnutie potrieb Vašej siete, kompletne a pohotovo vyriešia potrebu Vašej organizácie zamestnávať správcov siete na plný uväzok.

Hodnotné a flexibilné služby sieťového outsorcingu

Pozrime sa pravde do očí: zamestnávať správnych ľúďí na Vašom oddelení IT môže byť nákladné a niekedy aj celkom náročné. Tri z najčastejších problémov ktoré sa v organizáciách vyskytujú pozostávajú vždy z aspoň jedného z nasledovných:

Udržanie si dobrého riaditeľa výpočtového strediska, systémového administrátora alebo priamo technikov u koncového užívateľa ak podstatou Vašeho podnikania nie je administrovanie systémov alebo sieťových technológií ( technikovia často odchádzajú ak nie sú motivovaní).

Správne manažovanie výpočtových pracovníkov. V tomto odbore je bežné, že dobrí systémoví administrátori sú otrávení staraním sa o každodenné problémy koncových užívateľov a koncoví úžívatelia chcú byť samostatnejší, ale postrádajú potrebné znalosti na udržiavanie chodu serverov a chýbajú im ďaľšie praktické vedomosti.

Systémoví administrátori a zamestnanci oddelení s výpočtovou technikou sú spravidla buď zavalení obrovským množstvom úloh alebo nemajú čo robiť (tak alebo onak, zamestnávatelia musia platiť rovnako).

Dôležité faktory sieťového outsorcingu, ktoré treba zobrať do úvahy:

Treba si uvedomiť, že jeden systémový administrátor nie je natoľko flexibilný a nemôže mať vedomosti z každej oblasti? To znamená, že nemáte prístup k takému množstvu skúseností ako poskytuje organizácia sieťového outsorcingu NETTECH, s.r.o.. Chcete zabrániť strate dôležitých sieťových údajov pri každom odchode zamestnanca z firmy (často sa vyskytujúci jav z dôvodu nesprávnej dokumentácie pokiaľ sú vo firme zamestananí). Ako už viete, náklady na zamestnanie a udržanie počítačových technikov zahŕňajú nielen mzdy, ale aj ich profesionálny rast, školenia.

Takže čo sa stane ak nemáte financie na zamestnanie dvoch alebo troch správnych ľudí? Ako každá firma aj Vy musíte udržať fungujúcu a operujúcu infraštruktúru za predpokladu minimalizovania nákladov. NETTECH ponúka riešenie tejto citlivej rovnice. Pomocou našej odskúšanej a zdokumentovanej metodike získanej z udržovania mnohých počítačových sietí a IT infraštruktúr, NETTECH vám ponúka flexibilnú službu (riešenie tak malé alebo tak veľké ako potrebujete), pokrývame nielen celú škálu technických riešení ale tiež poskytujeme záruku, spoľahlivosť a plynulosť poskytovaných služieb.

NETTECH Value ponúka nasledovné atribúty a výhody:

• Podpora užívateľov na plný alebo čiastočný úväzok
• Založenie a administrovanie kľúčového informačného systému
• Manažovanie dokumentácie a nákladov
• Krízovú podporu našeho stáleho tímu expertov
• Manažovanie vašich outsorcovaných zamestnancov, systémov a technologických aktív
• Strategické IT poradenstvo a manažment dodatočných projektov
• Dodatočná pracovná sila pri nárazových akciách
• Nahraditeľnosť pohotovostných zamestnancov
• Kontunuita projektov a funkcií v prípade predčasného ukončenia pracovného pomeru zamestnanca

Vašu spoločnosť bude stáť toto všetko porovnateľnú cenu alebo menej ako by Vás vyšiel jeden IT pracovník na plný uväzok! Rozhodnite sa správne a vyžiadajte si už dnes plán pre Váš počítačový outsourcing NETTECH Value zadarmo a bez záväzkov. Je to jednoduché ako vytočiť toto číslo:+421 48 415 23 62

Zaujímavosti

IT NEWS


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 20.07.2010 / Mathias Thurman


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 19.07.2010 / Ed Spears, Filip Procházk

Živé.sk


Zdroj: zive.sk
publikované: 20.07.2010 / Martin Kováč


Zdroj: zive.sk
publikované: 14.07.2010 / Martin Kováč