lišta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

lišta

Projektová konzultácia

Tím konzultantov počítačovej siete firmy NETTECH sa zameriava na sieťový dizajn, originálne štruktúry , sieťový audit a sieťové aktualizácie, problémy s internetovým pripojením a nastavením, dizajn sieťových dátových centier, sieťovými prepojeniami a najlepšimi postupmi manažovania projektov. Náš tím sieťových počítačových konzultantov preukazuje najlepšie praktiky v odbore: plní projekty v čas, spĺňa požiadavky na kvalitu, funkčnosť a je šetrný k rozpočtom svojich zákazníkov.

Prečo NETTECH?

Odpoveďou na otázku je využívanie paušálnej platby.

Či sa jedná o vybudovanie novej siete, aktualizáciu pracovnej plochy, implementovanie nadmerných a široko-spektrálnych dostupných sieťových pripojení náš tím sieťových počítačových konzultantov pracuje na základe paušálnej platby od zákazníkov prakticky vzťahujúci sa na všetky projekty, vrátane ale nie len na:
• Implementáciu Microsoft Windows Servera
• Implementáciu Microsoft Exchange Servera
• Implementáciu Linux Servera
• Implementáciu Firewallov and VPN
• Konfirugáciu Cisco routerov
• Konfiguráciu Microsoft Windows Terminal serverov

Využite služby našeho tímu sieťových počítačových konzultantov na problémové inštalácie, aktualizácie a zabezpečíte si jednoduchý, bezproblémový priebeh. Naši počítačový kozultanti ovládajú Microsoft, Macintosh, Linux, sú odborníkmi na budovanie a spravovanie clusteringu a multiplatformové prostredia.

Konzultanti sieťovej podpory NETTECHu tiež asistujú na výstavách, bezdrôtových linkách v budovách a vonkajších oblastiach alebo v priestoroch nových kancelárií. Náš tím konzultantov sieťovej podpory zvládne tlaky pri zakladaní alebo riešení problémov "akútnych" dátových liniek na vašich výstavách, stretnutiach a problémy bežných potrieb firmy.

Či hladáte rýchlejšie, väčšie, ľahšie, bezproblémové alebo široko spektrálne sieťové riešenia, NETTECH Vám pomôže dosiahnuť potreby Vašich počítačových sietí.

Zaujímavosti

IT NEWS


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 20.07.2010 / Mathias Thurman


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 19.07.2010 / Ed Spears, Filip Procházk

Živé.sk


Zdroj: zive.sk
publikované: 20.07.2010 / Martin Kováč


Zdroj: zive.sk
publikované: 14.07.2010 / Martin Kováč