lišta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

lišta

Doplnková IT podpora

V spoločnostiach sídliacich v Banskej Bystrici, Zvolene, Brezne a v Žiari nad Hronom náhrádza NETTECH vašich existujúcich zamestnancov počítačových sietí odbornými sieťovými poradcami, IT zamestnancami aj počas dovoleniek a celoročnou podporou z našej strany v prípade nehôd a naliehavých prípadov.

Pretože svet počítačov je taký rozsiahly, poskytujeme rôzne úrovne odbornej podpory pre malých aj veľkých podnikateľov. Naši konzultanti pre podporu počítačových sietí môžu nahradiť Vašich súčasných zamestnancov špecifickými schopnosťami potrebnými na úspešnú implementáciu veľkej škály projektov, aplikácií, systémov alebo operačných systémov ako sú Windows , Mac OS, Linux.

NETTECH sa prispôsobí Vašej kultúre a IT procesom

Vďaka našej niekoľkoročnej spolupráci s mnohými vnútropodnikovými zamestnancami, sa snažíme zjednodušiť rôzne úrovne našej odbornej pomoci taka by sme sa prispôsobili vašej firemnej kultúre a existujúcim procesom sieťovej podpory. Odborné viac úrovňové služby podpory NETTECH zahŕňajú vlastnícke programy na manažovanie dokumentov, nákladov a servisných požiadaviek bezchybne cez vnútropodnikových zamestnancov a konzultantov outsourcovanej počítačovej siete.

Využite Schopnosť NETTECHu pokryť za Vás Vaše dovolenky

Konzultanti sieťovej podpory NETTECH sú tu aby Vám pomohli keď Vašich IT zamestnanci nepracujú. Vedenie podniku ako aj IT zamestnanci si môžu vkľude oddýchnuť a odbremeniť sa od problémov s vedením, že ich sieťový konzultanti sú tu pre nich aby poskytli vysokú kvalitu služieb vaším úžívateľom, ktorým sa jej dostávalo aj od Vašich interných zamestnancov. A pretože flexibilné viacúrovňové odborné služby NETTECHu fungujú aj v čase nepredvídateľných udalostí, Vaša spoločnosť nie je nikdy ponechaná bez včasnej reakcie pre Vašich zákazníkov.

Zaujímavosti

IT NEWS


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 20.07.2010 / Mathias Thurman


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 19.07.2010 / Ed Spears, Filip Procházk

Živé.sk


Zdroj: zive.sk
publikované: 20.07.2010 / Martin Kováč


Zdroj: zive.sk
publikované: 14.07.2010 / Martin Kováč