lišta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

lišta

Sťahovanie spoločnosti

Služby presťahovania Vašich priestorov

Naša spoločnosť ponúka pomoc pri sťahovaní spoločností a prevádzok. Existujú dva problémy v infraštruktúre ktoré sú zložité a často organizáciami nesprávne naplánované. Keď nastane správny čas na presťahovanie Vašej malej firmy do nových priestorov v Banskobystrickom kraji (na Slovensku) je múdre dopredu si naplánovať ako bude fungovať Vaša počítačová sieť a prevádzka Vašich telefonických liniek.

Vďaka outsourcovaniu počítačovej infraštruktúry znížite náklady, presuniete starosti z tejto oblasti na nás a Vy sa môžete venovať svojmu businessu kým my sa postaráme o detaily.

Kľúčové služby poskytované firmou NETTECH:

• Zabezpečovanie a koordinácia internetových služieb
• Nastavenie prechodných DNS
• Dočasné nastavenie internetového pripojenia
• Zabezpečenie internetových služieb
• Zabezpečenie a koordinácia hlasových obvodov
• Nastavenie liniek
• Zabezpečenie internej alebo outsourcovanej PBX
• Služby premiestnenia sietí
• Zabezpečenie a kontrola zapojenie/ kabeláže
• Rekonfigurácia siete a doplnkov
• Fyzické zabezpečenie súčiastok a ich zostavenie
• Záloha dát a kľúčových aplikácií
• Testovanie všetkých aplikácií a prístupu na internet
• Podpora siete a technická podpora priamo na mieste v prípade potreby.

Dovoľte nám postarať sa o Vás pri Vašom sťahovaní. NETTECH pomohol mnohým spoločnostiam pri presune ich IT štruktúr. Vďaka tomu sme vylepšili naše postupy a ponúkame Vám vynikajúce služby počas pre Vás častokrát stresujúceho obdobia. Zabezpečte, že Vaše sťahovanie Vám nenaruší funkčnosť Vašich služieb.

Jednoduchý plán ktorý dáva zmysel

Poradenský tím NETTECH ponúka služby svojim zákazníkom, najmä malým podnikom a neziskovým organizáciám, v oblasti Banskobystrického kraja. Vieme, že rýchlomeniace sa podnikateľké prostredie Vás môže drasticky ovplyvniť a Váš outsourcingový partner musí byť dostatočne flexibilný, aby sa dokázal prispôsobiť novým požiadavkám.

Preto sme navrhli Jednoduchý Plán.

IT outsourcingový plán kde si môžete podľa potreby ľubovoľne nakombinovať služby IT outsourcingu od “all inclusive” plánu až po vopred stanovenú hodnotu služieb. Služby si môžete rozvrhnúť ako súčasť jedinečného pánu zahŕňajúceho podporu desktopu, spravovanie siete, help desk outsourcing, zabezpečenie siete, vývoj databáz a voliteľné navrhnutie softwérových aplikácií.

Jednoduchý Plán IT podpory spoločnosti NETTECH funguje bok po boku s Vašimi internými zamestnancami ako IT co-sourcing riešenie alebo ako nezávislé IT riešenie outsourcingu.

Pre spoločnosti s internými IT zamestnancami

S riešením IT co-sourcingu spoločnosti NETTECH naši technici Vám môžu pomôcť so špecifickými IT úkonmi podľa aktuálnej potreby alebo môžu štandartne zabezpečovať špecifické oblasti IT problémov. Napríklad podpora zariadení (tlačiareň, router, emailový server), softwéru (zálohovanie, databázy), alebo poskytovanie špecifických služieb (zabezpečenie, internet) a/alebo geografickej oblasti ako napríklad vzdialené pracoviská a kancelárie. Jeden Jednoduchý Plán IT co-sourcingu zahŕňa rôzne úrovne služieb spolu s dopredu definovanými zaručeným časom zareagovania na problém.

Výhody:

Predvídateľnosť nákladov, zaručený čas zareagovania na problém, lepšia dostupnosť IT zdrojov, lepšia koncentrácia IT zamestnancov na problem/schopnosť jeho riešenia.

Pre spoločnosti bez interných IT zamestnancov

S riešením IT outsourcingu spoločnosti NETTECH Vaše IT oddelenie okamžite dosiahne potrebný rozmer a kvalifikáciu aby efektívne zvládlo akýkoľvek projekt a to je iba vrchol ľadovca. Naša komplexná ponuka v prvom rade zahŕňa strategickú IT poradenskú činnosť, kvalifikovanú podporu a help-desk so zaručenou podporou v prípade porúch.

Výhody:

Predvídateľnosť nákladov, vyššia miera spokojnosti zákazníka, zlepšená schopnosť podniku reagovať na príležitosti, znalosť.

Či si vyberieteJednoduchý Plán IT co-sourcingu spoločnosti NETTECH alebo Jednoduchý Plán IT outsourcingu, poskytneme Vám školenia, technickú podporu, manažment procesov súšastne. Toto je niečo čo nebudete musieť obstarať od tretej strany alebo znovu zavádzať.

Možno ste sa už snažili zamestnať niekoho na voľnej nohe ako Vašeho IT konzultanta pre počítačový servis, alebo ste preniesli zodpovednosť za IT na nejakého interného zamestanca, ktorý je už aj tak zahrabaný bežnými firemnými povinnosťami? Nie ste sami.

V bežných prípadoch dochádza k neobnoviteľnej strate nenahraditeľných dát, strate pracovného nasadenia zamestnancov v prípade spadnutia serverov, neschopnosť podpory rozvoja a rastu podnikateľských možností, strate dôvery zákazníkov a zamestnancov Vašej firmy. Vy potrebujete jasné výsledky, zaužívané a fungujúce metódy od skúsených profesionálov.

Zaujímavosti

IT NEWS


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 20.07.2010 / Mathias Thurman


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 19.07.2010 / Ed Spears, Filip Procházk

Živé.sk


Zdroj: zive.sk
publikované: 20.07.2010 / Martin Kováč


Zdroj: zive.sk
publikované: 14.07.2010 / Martin Kováč
2006-2010 © NETTECH s.r.o. Všetky práva vyhradené. Optimalizované pre vyhľadávače (SEO). Webdesign: CopyPrint štúdio, s.r.o. Ste náš návštevník. Valid XHTML 1.0