lišta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

lišta

Stručný preľhad o CRM a kľúčové vlastnosti

Podnikateľské prostredie sa neustále mení obrovskou rýchlosťou. To vyžaduje, aby spoločnosti neustále prehodnocovali svoje stratégie a svoje taktické kroky. Občas to bývajú ťažké rozhodnutia, ktoré je potrebné uskutočniť na základe kvalitných informácií a nie na základe dohadov alebo intuície. Inak sa môže stať, že dôležitý zákazník odíde ku konkurencii a ani nebudete tušiť kde sa stal problém. Ako rýchlo môžete reagovať alebo dokonca predpovedať neustále sa meniace potreby zákazníkov a ich presun ku konkurencii?

Doprajte svojej firme a svojim zamestanncom dokonalú znalosť zákazníka za pomoci InTouch CRM, nového systému pre riadenie vzťahov so zákazníkmi. Nechajte svojich zamestnancov urobiť na zákazníka naozajstný dojem. S InTouch CRM môžete vytvoriť centrálnu databázu dát, ktorá bude kompletne integrovaná s komunikačnými nástrojmi ako je web, e-mail, a pod. Majte všetko na jednom mieste a po ruke aby ste nemuseli neustále prepínať medzi rôznymi aplikáciami. InTouch CRM je jednoducho systém, ktorý funguje a funguje naozaj dobre. Robí presne to čo potrebuje Vaša firma, pracuje tak ako potrebuje Váš tým. Presne takto má vyzerť technológia pre ľudí, ktorým záleží na produktivite.

Presne ako potrebujete

InTouch CRM je jednoducho najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako zaviesť vo Vašej firme CRM. Vďaka príjemnému prostrediu a tréningovým materiálom sa ho zamestnanci veľmi rýchlo naučia ovládať. Inšatalácia na firemných počítačoch nie je vôbec potrebná z dôvodu, že InTouch CRM používa internetový prehliadač. Nemusíte mať otvorené ďalšie programy na posielanie e-mailov, písanie listov, vytváranie ponúk alebo plánovanie kalendára, čo znamená, že je koniec neustálemu prepínaniu medzi rôznymi aplikáciami.

InTouch CRM poskytne Vašim zamestnancom okamžitý priamy prístup k údajom o zákazníkovi, prostrednítvom webového prehliadača alebo mobilného telefónu. Dovolí im získať informácie, ktoré potrebujú pre svoju prácu, či už sú v kancelárii, na ceste alebo u zákazníka. InTouch CRM Vám umožní pracovať tak ako potrebujete na základe vlastností ako sú:

Prístup odkiaľkoľvek z internetu - vďaka tomu, že je InTouch CRM internetová aplikácia, môžete sa k Vaším dátam dostať naozaj kdekoľvek (v kancelárii, v aute, v kaviarne, doma, ...).
Podpora mobilných zariadení - už nemusíte ručne aktualizovať kontakty vo svojom mobile, stačí ich synchronizovať s InTouch CRM.
Prispôsobiteľné prostredie - užívateľ si môže uložiť pohľady na dáta vrátane triedenia, rozvrhnutia stĺpcov a filtrov.
Rýchly prístup k informáciám - InTouch CRM prehľadáva niekoľko stotisíc dokumentov naozaj rýchlo
Prispôsobiteľné tlačové výstupy - výstupy cez systémje možné prispôsobiť pomocou upraviteľných šablón.

Tak ako potrebuje Vaša firma

Nie len, že InTouch CRM vkĺzne do Vašej firmy a do života Vašich zamestnancov bezbolestne, vie sa tiež prispôsobiť už zabehnutým obchodným procesom a zvyklostiam. Vy a Váš IT partner môžete zmeniť veľa aplikačných formulárov, dátových polí alebo výstupných zostáv bez nutnosti písania programového kódu. To spôsobí, že InTouch CRM Vám bude sedieť ako ušitý na mieru pre Vaše podnikanie. Medzi možnosti InTouch CRM napríklad patrí aj:

Hromadné rozposielanie e-mailov - oznamiť všetkým zákazníkom dôležitú správu e-mailom vyžaduje 3 kliknutia myšou.
Generovanie telefonátov pre call-centrum - potrebujete obtelefonovať skupinu kontaktov? Nie je problém tútočinnosť delegovať, sledovať a vyhonotiť.
Automatické zlúčenie duplicitných záznamov - máte v databáze dva rovnaké kontakty vďaka malému preklepu? V InTouch CRM je to maličkosť, ktorú vyriešite raz - dva.
Zúčtovanie predplateného servisu - máte klientov "na paušál" s predplatenými hodinami? Zúčtovanie týhto prípadov v InTouch CRM je hračka.
Rozdelenie zákazníkov do kategórií - môžete mať vlastné kategórie zákazníkov a jednoducho filtrovať požadované skupiny.
Správa dokumentov - zdieľané dokumenty môžu ležať na rovnakom mieste ako ostatné dôležité dokumenty.
Delegovanie - systém Vám poskytne plnú kontrolu nad plnením dlegovaných úloh. Upozorní Vás akonáhle je nejaká úloha po termíne.

Tak ako má CRM fungovať

InTouch CRM pracuje tak ako to má Váš IT manažér rád. Je to vďaka tomu, že využíva štandardy, ktoré sa nasadzujú na najnáročnejšie projekty. Bude mať rád rýchlu a jednoduchú inštaláciu a manej práce so správou. Bude v kľude, keď Vaša firma porastie a objem dát sa zvýši. Madzi vlastnosťami, ktoré IT manažér ocení, patrí:

Jednoduchá aktualizácia - systém je možné jednoducho aktualizovať na novú verziu pomocou sprievodcu a nie je nutné inštalovať každú aktualizáciu v poradí.
Napojenie na iné systémy - k dátam v InTouch CRM je možné pristupovať pomocou XML alebo SQL príkozov (ODBC).
Štandardná technológia - všetko čo systém používa je postavené na otvorených štandardoch ako napr. XML, SQL, HTTP, JAVA, XSL, ... atď.
Vzdialená správa - systém je možné spravovať odkiaľkoľvek z internetu.

Vybrané fakty o InTouch CRM

Varianty:
InTouch CRM je k dispozícii v dvoch variantách: InTouch CRM Start a InTouch CRM Enterprise.
Licencovanie:
Podaľa počtu úžívateľov. Súčasťou je povinná technická podpora, ktorá zahrňuje hot-line pre užívateľa a aktualizácie softwaru.
Jazyky:
Český, sloveský, anglický, poľský, nemecký.
Systémové požiadavky:
PC server (Linux alebo Windows), min. Pentium III, 512 MB RAM
Podpora:
Tel. podpora v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00.
Integrácia:
Napojenie na iné informačné systémy je možné pomocou XML rozhrania alebo naprogramovaním zákazníckeho modulu.
Prispôsobenie:
Je možné formou zákazníckeho modulu.
Vzdelanie:
Školenie na objednávku klienta v jeho priestoroch.

Zaujímavosti

IT NEWS


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 20.07.2010 / Mathias Thurman


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 19.07.2010 / Ed Spears, Filip Procházk

Živé.sk


Zdroj: zive.sk
publikované: 20.07.2010 / Martin Kováč


Zdroj: zive.sk
publikované: 14.07.2010 / Martin Kováč
2006-2010 © NETTECH s.r.o. Všetky práva vyhradené. Optimalizované pre vyhľadávače (SEO). Webdesign: CopyPrint štúdio, s.r.o. Ste náš návštevník. Valid XHTML 1.0