lišta

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

lišta

Konzultácie k sieťovej bezpečnosti

Poradenský tím zabezpečenia siete firmy NETTECH Vám môže poskytnúť konzultanta alebo tím konzultantov pre bezpečnosť siete na pomoc pri bezpečnej globálnej výmene firemných dát. Firma NETTECH teraz tiež poskytuje konzultačné služby zabezpečenia siete po celom Slovensku. Ak by ste potrebovali viac osôb a dodatočné poradenstvo zabezpečenia siete na podporu Vašeho vlastného tímu expertov alebo potrebujete získať na dôležitý projekt ďaľší pár rúk, vieme Vám poskytnúť jedného alebo viacerých našich poradcov priamo k Vám do firmy od jedného dňa až po dobu 365 dní.

Prečo práve NETTECH?

Poradenské služby firmy NETTECH v oblasti zabezpečenia siete vedia fungovať v akejkoľvek kombinácii operačných systémov vrátane Microsoft Windows, Apple Macintosh, Linux Redhat a.i..

Široká škála služieb:

Poradenské služby firmy NETTECH zahŕňajú aj tieto služby: zabezpečovanie počítačových systémov, zvyšovanie nepreniknuteľnosti softvérových aplikácií, externý audit bezpečnosti siete a interný audit bezpečnosti siete a plánovanie kontunuity podniku, konfigurácia VPN a použitie firewallu, poradenstvo fyzického zabezpečenia siete a neustály manažment procesu bezpečnosti siete a príslušenstva.

Poradcovia bezpečnosti siete pre malé podniky

Malé podniky v oblasti BB vyžadujú vyššiu mieru bezpečnosti siete ako je štandart.

Predstavte si cestu k bezpečnosti siete: Či riadite malú finančnú inštitúciu, ordináciu alebo vládnu organizáciu, poradcovia sieťovej bezpečnosti Vám vedia pomôcť pri zbieraní dát a zabezpečení bezpečnosti Vašej siete.

Náš outsourcingový tím špecializujúci sa na sieťovú bezpečnosť Vám navrhne spôsob vhodný pre Vás. Na základe zhodnotenia rizík Vám naši poradcovia navrhnú nápravné opatrenia a pokračujúce procedúry a potrebné programy.

Outsourcingové služby zabezpečenia siete firmy NETTECH sú prekvapujúco efektívne nákladové, a pomôžu Vašej organizácii splniť štátne a miestne predpisy ako aj znížiť náklady vznikajúce z navýšenia poistných súm ako následok poistných udalostí. Kontaktujte outsourcingový tím bezpečnosti siete firmy NETTECH pre bezplatnú konzultáciu.

Zaujímavosti

IT NEWS


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 20.07.2010 / Mathias Thurman


Zdroj: computerworlds.cz
publikované: 19.07.2010 / Ed Spears, Filip Procházk

Živé.sk


Zdroj: zive.sk
publikované: 20.07.2010 / Martin Kováč


Zdroj: zive.sk
publikované: 14.07.2010 / Martin Kováč